Kosmetické ošetření

Ošetření zcela samozřejmě zahrnuje diagnostiku pleti, na jejímž základě pak vyberu odpovídající přípravky z nabídky významných kosmetických firem.

Kosmetickým ošetřením nemyslím pouze ošetření obličeje a dekoltu, ale postarám se i o Vaše tělo, například provedením zábalu celého těla, anticelulitních, zpevňujících, detoxikačních zábalů nebo mohu nabídnout i regenerační zábaly rukou.

Ošetření kosmetikou Gernétic

Gernétic je francouzská kosmetika s více, než čtyřicetiletou tradicí a hlavně vlastním výzkumným centrem. Jedná se o tzv. buněčnou kosmetiku, která vyživuje přímo pleťové buňky, čímž se odlišuje od ostatních kosmetik.

Depilace cukrovou pastou

Pandhy’s depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu a to výhradně z přírodních materiálů. Obsahuje cukr a vodu a nenajdete v ní žádné chemické prvky, barvivo či parfém.

Depilace cukrovou pastou je založena na ruční technice, při níž je vlažná hmota vmasírována do pokožky proti směru růstu chloupků a poté chloupky z vlasového váčku vytaženy po směru růstu. Při depilaci cukrovou pastou nedochází k přetrhání chloupků a nežádoucím reakcím a depilace je téměř bezbolestná.

Obličejová masáž Quasha

Masáž sopečným sklem (obsidiánem) Quasha, jemuž jsou po staletí připisovány magické vlastnosti a léčebné účinky. Masáž slouží k uvolnění a vyhlazení hlubokých vrásek.

Líčení a vizážistické poradenství

Ráda Vás nalíčím pro nejrůznější příležitosti. V případě zájmu poradím, jak se líčit, co a jak je pro Váš typ vhodné a k jaké příležitosti.